Kontakt oss 

Kundeservice: 908 00 300
E-post: kundeservice@bara.no

Marked og utleie

Marianne Lundberg

Utleiesjef

E-post: marianne@bara.no
Telefon: 911 32 175

Veronica A. Fagerlid

Markedssjef

E-post: veronica@bara.no
Telefon: 415 40 603

Hege Skare Larsen

Utleieansvarlig

E-post: hege@bara.no
Telefon: 928 45 252

 

Drift

Arild Synnevåg

Driftssjef

E-post: arild@bara.no
Telefon: 997 17 138

Vidar Landa

Eiendomsforvalter

E-post: vidar@bara.no
Telefon: 907 49 344

Thomas Modal

Driftsansvarlig

E-post: thomas@bara.no
Telefon: 456 61 855

Frode Skråmestø

Driftsansvarlig

E-post: frode@bara.no
Telefon: 932 14 894

Christer W. Nilsen

Teknisk sjef

E-post: christer@bara.no
Telefon: 401 02 725

Christoffer Karlsen

Driftsansvarlig

Egil Natås

Driftsansvarlig

E-post: egil@bara.no
Telefon: 902 36 251

Økonomi og administrasjon

Ingse Galtung Døsvig

Adm. direktør

E-post: ingse@bara.no
Telefon: 900 48 449

Heine Solberg

Økonomi – og finanssjef

E-post: heine@bara.no
Telefon: 414 34 477

Lisbeth Træet

Regnskapsfører

E-post: lisbeth@bara.no
Telefon: 454 07 267

Stående invitasjon

Gi oss et pling så tar vi en uforpliktende prat, for å se på mulighetene hos oss!

500 kg spiselige vekster

100 000 lunsjer

12 kg honning

6 000 trepoengere

Byutvikling som begeistrer

Vi hjelper deg med å ta arbeidsplassen fra bra til best!
Bli bedre kjent med Bara Eiendom